Jaké jsou Cesty Rap d'Art?

01.07.2020

Ahoj, 

právě vychází nový singl Cesty, na kterém jsme pracovali společně s hudebním producentem Ondřejem "ODD" Turtákem. Písní jsem chtěl říct, že ať už jsou naše životní cesty jakékoliv a občas jsou více trnité než jindy, je důležité nezapomínat, že tím nejdůležitějším je vždy láska. Láska k bližním, láska k sobě samotným, láska k životu.

Na skladbě se kromě ODDho producentsky podílel také můj, dnes už bývalý, dvorní producent Rick Mash. A upřímně musím říct, že jsem rád, že nás právě tato skladba všechny tři, tak trochu symbolicky, propojila. Je pro mě totiž takovým přelom mezi starou a novou érou Rap d'Art. Za tvorbou videoklipu pak stojí kluci z projektu Jump n Travel Jan Jenka a Lukáš Kulda, který stojí také za videoklipy ke skladbám Selfie a On Air.

Cesty jsou první skladbou z připravované debutové desky, na které teď společně s producentem Ondrou "ODD" Turtákem pracujeme a jejíž vydání předběžně plánuji na rok 2021. Skladbu v blízké době samozřejmě najdete na všech hudebních platformách od Spotify po Apple Music a videoklip na YouTube nebo zde na našich stránkách.

Tak a já už jen doufám, že Vás nový singl bude bavit.

Andre - Rap d'Art